1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Kara Tahta 1. Bölüm

Kara Tahta 1. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının uzun süredir tanıtılarını yayınlandığı yeni dizisi Kara Tahta ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Kara Tahta 1. Bölüm ile 30 Mart Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Miray Daner ve Furkan Andıç’ın başrollerini paylaştığı yeni dizi Kara Tahta 1. Bölüm ile Çarşamba akşamı ekranlara geliyor. Kara Tahta dizisinde yarım kalmış bir hikaye işlenecek. Atlas ve Irmak’ın aşk öyküsü ekrana gelecek. Az önce ben kime hoş geldin dedim? Küskün bir çocuğa mı? Özlem dolu bir aşığa mı? Öfkeli bir düşmana mı? Yoksa bir öğretmene mi?” sorularının yanıtını arıyor olacak. İki aşığın yıllar önce bir şekilde ayrıldıkları, Atlas’ın gittiği ve Irmak’ın çok acı çektiği anlaşılmakta dizinin ilk fragmanında. Aradan geçen uzun bir zamanın ardından, dönmeyeceğini düşünülen Atlas, doğup büyüdüğü yere geri dönüyor ve Irmak ile yeniden karşılaşıyor. Büyük bir öfke ile çekip gittiği anlaşılan Atlas’ın hikayesi merak konusu. Bir öğretmeni oynayacak olan Atlas, geri döndüğü kasabasında öğretmenlik yapacak.

Kara Tahta 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kara Tahta oyuncuları arasında Furkan Andıç, Miray Danet, Cengiz Bozkurt, Çiçek Dilligil, Mine Tüfekçioğlu, Onur Durmaz, Selen Uçer, Kerem Arslanoğlu gibi isimler yer alıyor.

Kara Tahta 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir