1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Walking Dead Netflix Platformuna Eklendi

The Walking Dead Netflix Platformuna Eklendi
0

Bir çok rakibi çıkmasına rağmen popülerliğini kaybetmeyen internet üzerinden yayın yapan Netflix platformundan üyelerine bir müjdeli haber geldi. İnternet ortamında tüm bölümleri telif hakkı nedeni ile kaldırılan ve izlenmesi zorlaşan The Walking Dead dizisinin bölümleri Netflix’te yayınlandı.

Bildiğiniz gibi The Walking Dead, Game of Thrones ile birlikte son yılların en çok konuşulan yabancı dizileri arasında yer alıyor. Bu tür diziler internet ortamında dizi sitelerinde yayınlanamıyor. Ve internette en çok aranan aramalar Game of Thrones izle , The Walking Dead izle kelimeleri oluyor. Game of Thrones finale hazırlanırken, Robert Kirkman‘ın imzasını taşıyan zombi dizisi The Walking Dead yoluna tam gaz devam ediyor. Sezon ortasında dizinin reytingleri düşüşe geçsede dizinin yeni sezon onayı almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Netflix mayıs ayının programıyla birlikte The Walking Dead’in de platforma geldiğini duyurmuştu. Fakat şuan da dizinin ilk sezonundan sekizinci sezonuna kadar tüm bölümlere Netflix’ten izlemeniz mümkün. 9. sezon henüz platformda yer almıyor. Dokuzuncu sezon bölümlerinin gelişi için bir süre daha beklememiz gerekecek gibi görünüyor. Fakat bu sorunun ne kadar süreceği henüz belli değil.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir