1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Memet Ali Alabora FFLAM Dizisinde Rol Alıyor

Memet Ali Alabora FFLAM Dizisinde Rol Alıyor
0

Gezi olayları sonrası İngiltere’ye yerleşen ve uzun bir süredir orada yaşayan, ülkemizde ilk olarak Yılan Hikayesi dizisindeki Memoli karakteri ile hafızalarımıza giren Mehmet Ali Alabora yeni dizi FFLAM ile ekranlara geri dönüyor.

40 yaşından sonra Galce öğrenen Mehmet Ali Alabora, Galler’deki ulusal kanallardan S4C’de yayınlanacak vee ilk sezonu 6 bölümden oluşacak FFLAM dizisinde rol alıyor. Galce dilindeki dizide Alabora’nın eşi Pınar Öğün’ün yanı sıra Gwyneth Keyworth, Mali Ann Rees ve Richard Harrington da yer alıyor. Dizinin yapımını Vox Pictures Ltd üstlendi. Yapımcı olarak Adrian Bate, Gwenllian Gravelle ve Llyr Morus görev aldı. Hikayesi Gwenno Hughes’un hikayesinden uyarlandı.

Noni ve erkek arkadaşı Deniz, küçük çiftliklerini onarmakla meşgul olan hayata umut dolu bakan bir çifttir. Noni’nin en yakın arkadaşı Malan ve Deniz’in kız kardeşi Ekin evlidir ve hatta Deniz, onların çocuk sahibi olabilmesi için donör sahibi olmayı kabul etmiştir.

Yolunda giden her şey Beds’in Noni’nin hayatına dahil olmasıyla karışıverir. Çünkü Beds, Noni’nin korkunç bir yangında ölen rahmetli kocası Tim’in hayaletiymişçesine ona tıpatıp benzemektedir.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=aLD7W8eNYO4″]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir