1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının Salı akşamlarına damga vuran dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile devam ediyor. Masumlar Apartmanı 22. Bölüm ile 16 Şubat Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1’in kısa sürede büyük bir ilgiye kavuşan dizisi Masumlar Apartmanı 21. yeni bölümüyle izleyicisi ile buluştu. Sevilen dizide bu hafta İnci, Han’dan sakladığı sırrı daha fazla içinde tutamadı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Ekrana gelen son bölümde Safiye’nin değişimi izleyenleri olduğu kadar ev halkını da şaşırtır. Öte yandan İnci ise Han’a bunca zaman sakladığı sırrı açıklar. İnci ve Han’ın yeni yaşamı ev halkını da etkiler. Masumlar Apartmanı 21. bölümde Naci’nin hastalığının ne olduğu öğrenilir, Safiye ise baştan başa değişmiş, başka birine dönüşmüştür. Ege ise hatasını telafi etme peşindedir. Masumlar Apartmanı’nda her yeni bölümde heyecan katlanarak artıyor. Peki ilgiyle izlenen dizide bu hafta neler oldu, yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Masumlar Apartmanı 21. bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Zy-_39sGWpE”]

Masumlar Apartmanı 22. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AxWlm-elVLs”]

Masumlar Apartmanı 21. Bölüm Özeti

Safiye, dünya için küçük, kendi için büyük olan o ilk adımı atmıştır artık. Ev halkı Safiye’nin değişimiyle yıllardır belki de ilk kez umutlanır. Yukarıda ise hiç umulmadık biri, günlüğe bakar ve Naci’nin hastalığını öğrenir.

Ege ise Neriman’la arasını düzeltme çabası içindedir ancak Neriman karşılık vermez. Ancak ikisinin arasındaki durumu fark eden biri, Ege ve Neriman’ı bir araya getirmek için bir hamle yapar. İnci, Han’dan sakladığı sırrı daha fazla içinde tutamaz ve itiraf eder. Bunu öğrenen Han, öfkesini dizginleyemez. Safiye ise sözleştikleri saatte, apartmanın girişinde heyecanla Naci’nin gelişini bekler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir