Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm ile 9 Mart Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile her Salı akşamı ekrana geliyor. Sevilen dizinin son bölümünde İshak’ın iftirasıyla cezaevine giren Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan artık hayatları için mücadele etmeye başladı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. son bölüm özeti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 185. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 184. Bölüm Özeti

Kontrgerilla İshak, Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan’a nefret ettikleri uyuşturucu üzerinden plan kurar. İshak’ın iftirasıyla cezaevine giren Hızır Çakırbeyli ve Kimsesiz Doğan artık hayatları için mücadele edecektir. Cezaevinde gelecek saldırıyı bekleyen Hızır Çakırbeyli, ziyaretine gelen ve yokluğunda ailesinin başına geçirdiği İlyas Çakırbeyli’den ihanet eden herkesin ölmesini ister. Hızır Çakırbeyli hem içerde hem dışarda İshak’ın bağlı olduğu şebekeyle de mücadelesine devam eder.

Ailesini bir arada tutmaya çalışan İlyas Çakırbeyli, bir yandan da Alpaslan’a yapılan saldırıda kimin hainlik yaptığın öğrenmeye çalışır. Akrabası Façalılar’la hasım olan İdris Reis’le gemileri yakan İlyas Çakırbeyli, İdris’in kardeşi Demir’in arkasındaki adamı ortaya çıkarmak için uğraşır.

Boynundan vurulan ve geçirdiği zorlu ameliyatın ardından tekerlekli sandalyeye mahkum kalan Alpaslan’ın ise tek dayanağı rahmetli eşinin emaneti kızı Zeyno olur. Tekin ve Kubilay’ı büyük bir savaş içinde olan amcası İlyas Çakırbeyli’nin yanına gönderen Alpaslan, en büyük mücadelesini de kendi içinde verir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir