1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yasak Elma 119. Bölüm

Yasak Elma 119. Bölüm
0

Pazartesi akşamlarının sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümleri ile Fox tv ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yasak Elma 119. Bölüm ile 8 Kasım Pazartesi akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Eda Ece, Şevval Sam, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz’ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma 118. Bölümü ile dün akşam Fox Tv ekranlarında yayınlandı. Yasak Elma 118. bölümde Yıldız, olaylı tören sonrası Çağatay’ı terk ediyor. Diğer yandan Kumru, Yıldız’ın kapısına geliyor. Yıldız bir hışımla kalkıp Kumru’ya saldırıyor.

Yasak Elma 119. Bölüm Fragmanı

Yasak Elma 118. Bölüm Özeti

Yasak Elma son bölümde Yıldız, Çağatay ve Kumru’yu herkesin içinde rezil ettikten sonra kocasını terkediyor. Yıldız, çocuğunu da alıp evi terkediyor. Çağatay pişman olup kapısına dayansa da Yıldız’ın affetmeye niyeti yoktur. Çağatay kapıya dayanıp Yıldız’a yalvarsa da Yıldız kararından vazgeçmiyor.

Yıldız’ın, Çağatay ve Kumru ilişkisini ifşa etmesi herkesin hayatında bomba etkisi yapar. Çağatay ise Yıldız’ı geri kazanmaya çalışırken, yaptıklarının cezasını yalnızlığıyla öder. Kumru ise Çağatay’a “Adam olsaydın da yaşadığın şeyin arkasında durabilseydin!” diyerek ilişkisine sahip çıkmamakla suçlar. Ender ise Kumru’nun babası Doğan’a yakınlaşmak için bu ihanet olayını kendi lehine çevirmeye karar veriyor. Doğan, intikam planı için kollarını sıvarken, Kumru beklenenin aksine başka bir hamle yapacaktır. Doğan, intikamını almak ve olayı lehine çevirmek için kızı Kumru’ya sahip çıkıyor. Final sahnesinde TV ropartajına çıkan Kumru söyledikleri ile babasını hayal kırıklığına uğratıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir