1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 3. Bölüm

Oğlum 3. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Oğlum 3. Bölüm ile 23 Şubat Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Show TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Oğlum Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Oğlum dizisinin 2. bölümünde; İlyas, yaşanan acı olay ile ilgili bir şüpheli olduğunu öğrenir fakat şüphelinin kimliği hakkında bilgi sahibi değildir.

Oğlum 3. Bölüm Fragmanı

Oğlum 2. Bölüm Özeti

Efe itirafından sonra; acı olayın yaşandığı sırada üzerinde bulunan gömleğin dolabında olduğunu söyler.

Zeynep ile eve giden polisler kapıda Tuğrul ile karşılaşır. Her yeri ararlar ama Efe’nin bahsettiği gömlek hiçbir yerde yoktur. Polisler gittikten sonra Tuğrul gömleği bulduğunu Zeynep’e söyler ve yok etmeyi teklif eder. Zeynep gömleği Tuğrul’dan alır ve büyük bir vicdan muhakemesi içine hapsolur… Gerçekten Tuğrul’u dinleyip gömleği yok mu etmelidir yoksa polise teslim mi etmelidir? Bu sırada Melike ve İlyas oğulları Kaan’ın yokluğunun acısıyla baş etmeye çalışmaktadır. İlyas, yaşanan acı olay ile ilgili bir şüpheli olduğunu öğrenir fakat şüphelinin kimliği hakkında bilgi sahibi değildir. Ancak İlyas kararlıdır, oğluna bu kötülüğü yapanın cezasını kendi elleriyle verecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir