1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Oğlum 5. Bölüm

Oğlum 5. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen yeni dizisi Oğlum yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Oğlum 5. Bölüm ile 9 Mart Çarşamba akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kısa bir süre önce yayın hayatına başlaya yeni Show TV dizisi Oğlum bölümleri her hafta yeni bir maceraya yelken açıyor. Oğlum dizisinin 4. bölümünde; Efe’nin anne ve babasının röportajını izlemesinin ardından yaşanan acı olayı tekrar itiraf etmesi olayların seyrini değiştirir. Melike’nin Zeynep’le konuşmak isterken söylediği ‘Benim oğlumu o çocuk öldürmedi sözü ise bölüme damga vurdu.

Oğlum 5. Bölüm Ön İzleme

Oğlum 4. Bölüm Özeti

Artan sosyal baskıyla beraber ticari itibarı zarar gören Tuğrul yeni planlar yaparken, Zeynep oğluyla bağ kurmanın yollarını arar. Bu sırada röportajı izleyen Melike, Zeynep ile konuşmak ister ve Zeynep’in kapısına dayanır. Bir taraftan oğullarının acısı ile baş etmeye çalışan Özyürek ailesi diğer taraftan yaşanılan olayların etkisiyle bir iç hesaplaşmanın içine düşer. Bir arada olmak artık hiç kimse için kolay değildir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir