1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumiyet 9. Bölüm

Masumiyet 9. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Masumiyet yeni bölümleri ile FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Masumiyet 9. Bölüm ile 21 Nisan Çarşamba akşamı FOX tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Masumiyet dizisi 8. son bölümü ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı Masumiyet dizisinin son bölümünde; Harun, tuzağa düştüklerini anlar ve önlem almaya çalışır fakat Bahar, Timur tarafından akıl almaz şekilde kandırılır ve Harun’a olan güvenini kaybeder. Son bölümde; düştükleri acımasız tuzak, mahkemede korkunç bir iftira olarak karşılarına çıkar. Bahar, kızının davasını satmakla suçlanır ve bu korkunç suçlamayla gözünün önündeki perdeyi söküp atar. Masumiyet 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumiyet 8. son bölüm özeti.

Masumiyet 9. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=7LvO0ADnfxA”]

Masumiyet 8. Bölüm Özeti

Hem, Timur’dan boşanmak için hem de Ela’nın, İlker’i aklayan ifadesini geçersiz kılmak için düğmeye basar. Bahar’ın Ela’yı psikiyatri heyetine sokma kararı Ilgaz cephesini karıştırır.

Diğer yanda, annesinin düşürüldüğü durumu hazmedemeyen Ela, Bahar’a yardım etmek için radikal bir adım atar ve bu adım onu, bütün iradesiyle uzak durmaya çalıştığı İlker’e götürür. Bahar ve Harun, kendi yöntemleriyle Ilgazlar’a karşı harekete geçer. Ela’nın dengesi İlker tarafından bir kez daha sarsılırken, gerçek deprem ise Ilgazlar’da yaşanır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir