1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü ile devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm ile 2 Aralık Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Doğduğun Ev Kaderindir 21. son bölümü ile TV8 ekranlarında yayınlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 21 son bölümünde; Mehdi yanlış umutlara kapılırken Zeynep sınırlarını korumaya çalışır. Ancak Zeynep’in bu çabası Mehdi’nin içindeki ateşi körüklemekten başka bir işe yaramaz.

Doğduğun Ev Kaderindir 21. bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm İzle

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 22. Bölüm 2. Fragmanı

Doğduğun Ev Kaderindir 21. Bölüm Özeti

İçine ekilen şüphe tohumlarıyla Mehdi kabına sığamaz hale gelir. Burhan, Müjgan’ın karşısına bambaşka bir sürprizle çıkar. Bu ilişkilerini geri dönülmez şekilde değiştirecektir. Yaşadığı hayal kırıklığının bedelini de Mehdi’ye ödetmeye niyetlidir.

Mehdi’ye dair kaygısı gittikçe artan Barış ve Nermin, Zeynep için girdikleri gizli iş birliğine devam ederler. Evde ise ilk işlerini alan kadınları tatlı bir telaş sarar. Beklediklerinden çok daha zorlu çıkan bu işte imdatlarına beklemedikleri biri koşacaktır.

Zeynep içindeki huzursuzluktan kaçıp işine odaklanmaya çalışır. İş yerinde yaşanan olumlu gelişmeler ona güç verir. Mehdi ise tam tersi içindeki gücü kaybederek başına gelenlere teslim olur. Ama Zeynep‘in vicdanı yine Mehdi ile yollarının kesişmesine neden olacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir