1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Once Upon a Time in Hollywood Fragmanı Yayınlandı

Once Upon a Time in Hollywood Fragmanı Yayınlandı
0

Ağustos sonunda vizyondaki yerini alacak olan merakla beklenen Quentin Tarantino filmi “Once Upon a Time in Hollywood”dan yepyeni bir tanıtım videosu izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Dünya prömiyerini dün gece 72.Cannes Film Festivali’nde yapan, yıldız dolu Tarantino filmi hippi yükselişinin yaşandığı 1969 yılında geçiyor. Merakla beklenen film tanınmadıkları bir şehirde iş yapmaya çalışan ikilinin mücadelesini konu alıyor. “Once Upon a Time in Hollywood”da, Leonardo DiCaprio, Western filmlerinin yıldızı Rick Dalton’a; Brad Pitt ise Dalton’un dublörü Cliff Booth’a hayat veriyor. Rick Dalton’un ünlü komşusu Sharon Tate, Charles Manson tarikatının cinayetine kurban gider ve burada Tarantino iki öyküyü ustaca birleştirir!

Zaman zaman 10 film yaptıktan sonra sinemadan uzak duracağını belirten Tarantino; 9. Filmi olan ve üstünde uzun yıllar çalıştığı “Once Upon a Time in Hollywood”dan sonra sinemayı bırakabileceğini belirten bir açıklama da bulundu. Ünlü yönetmen “Sinemaya verebileceğim her şeyi verdim.” Diyerek de bu kararının sebebini açıkladı.

“Once Upon a Time in Hollywood”un 23 Ağustos’ta gösterime girecek.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir