Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak?
0

Dünya’nın en popüler Netflix dizilerinden biri olan Stranger Things dizisinin 4. sezonu merakla bekleniyor. Bilindiği üzere koronavirüs salgını nedeniyle dizinin 4. sezon çekimleri ertelenmişti. Ve güzel haber geldi. Stranger Things 4. sezon çekimleri 17 Eylül’de başlıyor.

Bilindiği üzere Netflix, koronavirüs salgını nedeniyle Kuzey Amerika’daki tüm dizi ve film prodüksiyonlarını durdurma kararı almış, bu doğrultuda Stranger Things’in ön hazırlık aşamasında olan 4. sezonunun prodüksiyonuna ara verilmişti.

Karantina sonrası normale dönüş sürecinin yavaş yavaş başladığı şu dönemde Netflix, Birleşik Krallık’taki Sex Education ve The Witcher gibi dizilerinin çekim takvimlerini yeniden düzenlemeye başladı. Aynı süreci Stranger Things’e uyarlayarak dizi için yeni bir çekim takvimi oluşturdu.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Netflix’in sevilen dizisi Stranger Things’in koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen 4. sezon çekimleri 17 Eylül‘de başlayacak.

Salgından gelen gecikmeden dolayı dizinin 4. sezon yayın tarihi henüz netlik kazanmadı. Geçtiğimiz aylarda Hopper’a hayat veren David Harbour, dizinin normalde 2021’in ilk aylarında yayınlanmasının planlandığını, ancak prodüksiyona ara vermek zorunda kaldıkları için bu tarihin büyük ihtimalle erteleneceğini açıkladı. Yaşanan bu süreç diziyi 2021’nin ilk yarısında izlemeyi zorlaştırıyor.

Öte yandan dizinin 3. sezonunda, ana karakterlerimiz bir kez daha Upside Down’dan gelen canavarlarla karşı karşıya gelmiş; sezon sonunda Hopper’ın başına gelenlerin ardından Byers Ailesi, yanlarına Eleven’ı da alarak Hawkins’ten ayrılmaya karar verdi. Mike, Dustin, Lucas ise Hawkins’te kaldı. Karakterlerimizin Hawkins dışına çıkacak olması, farklı ve karanlık maceraların bizleri beklediğini gösteriyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir