1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 10. Bölüm

Adı Sevgi 10. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Adı Sevgi 10. Bölüm ile 15 Mayıs Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Adı Sevgi dizisi heyecan dolu bölümler ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 8 Mayıs Pazar akşamı ekranlara gelen Adı Sevgi son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,64 puan alarak 8. oldu. Adı Sevgi dizisinin 9. bölümünde; Elif ve Emir, nehrin kenarında karşılaştıkları tabloyla büyük bir acı yaşarlar. Volkan ise, Mehmet’in ölümüyle herkesin onun peşine düşeceğini düşünerek Zeynep’le birlikte Sarpça’dan ayrılmak ister. Ancak gelen haber, planlarında değişiklik olmasına neden olur.

Adı Sevgi 10. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 9. Bölüm Özeti

Ekrem, inşaatlarda çıkan sorunla ilgilenmek üzere Azerbaycan’a gidince, yaşanan olayla birlikte halkın Volkan’a karşı büyüyen tepkisini Macide bastırmakta zorlanır. Herkes Volkan’ın da Sarpça’dan ayrıldığını düşünürken, Emir ve Elif morallerini düzeltmek için kızları alışverişe götürür. Emir’in Elif’e verdiği hediye, duygularını açığa çıkarır.

Öte yandan Doğukan’ın aslında Ekrem ve Belkıs’ın oğlu olduğunu öğrenen Emir, ablası Leyla’yla tekrar iletişime geçer. Esma, Doğukan’a karşı ailesinin ön yargısıyla başa çıkmak zorundadır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir