1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Power Book II: Ghost 2. Sezon Onayını Aldı

Power Book II: Ghost 2. Sezon Onayını Aldı
0

Power’ın uzantı dizisi Power Book II: Ghost 2. sezon onayını aldı. Günümüze kadar 3 bölümle ekrana gelen Starz yapımı dizi Power Book II: Ghost sezonu 10 bölüm ile kapatacak. Dizinin başarısı ona erken 2. sezon onayını getirdi.

Tarık St. Patrick (Michael Rainey Jr.) yeni bir dünya düzeniyle boğuşurken, dizi, orijinal hikayedeki olaylardan kısa bir süre sonrasında geçiyor. Babası James “Ghost” St. Patrick öldü ve annesi Tasha (Naturi Naughton), tetiği Tarik çekmesine rağmen cinayetle suçlanıyor. Starz’a göre, “Power Book II: Ghost” prömiyeri, ilk haftasında 7,5 milyon çoklu platform görüntüleme elde ederek, kanal tarihinin en çok izlenen yeni dizisi oldu. Starz adına yapılan açıklamada; “Ghost”un çıkış noktasındaki başarısı, Courtney’nin hikaye anlatımının kalitesine, “Power” serisinin gücüne ve inanılmaz hayranlarımızın sadakatine bir övgüdür. Courtney, Curtis ve ekiplerinin ‘Power’ evrenini yaratmada başardıkları şey olağanüstülükten başka bir şey değil. İzleyicilerle “Power” yolculuğuna devam edebilmek bir ayrıcalık ve önümüzdeki sezonlar için heyecan verici yeni yollarla bu dünyanın daha derinlerine inmeyi dört gözle bekliyoruz.” sözlerine yer verildi.

Uzantı dizide ana dizideki bazı karakterlerin yeni hayatları anlatılıyor. Power’da da yer alan Michael Rainey Jr., Shane Johnson, Naturi Naughton, Gianni Paolo ve Quincy Tyler Bernstine, Ghost dizisinde de oynuyor. Ayrıca Mary J. Blige, Daniel Bellomy, Paige Hurd, Melanie Liburd, Justin McManus ve Woody McClain gibi isimler de bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl final yapan Power’ın planlanan ikinci uzantısı Power Book III: Kanan 2021’de ekrana gelecek. Dizide Kanan karakterinin gençliği konu alınacak. Üçüncü uzantı Power Book IV: Force, ana dizinin karaterlerinden Tommy’yi (Joseph Sikora) anlatacak. Diğer uzantı Power Book V: Influence’ta ise Rashad Tate karakteri yer alacak.

“Power Book II: Ghost”un ilk sezonu, Covid-19 üretim zorlukları nedeniyle iki bölüm halinde yayınlanıyor. Sezon ortası finali 4 Ekim olarak belirlendi ve kaynaklar, planın, dizinin geri kalan beş bölümünü bu yıl çekmek olduğunu söylüyor. İkinci sezonda Tarık’ın Tejada ailesiyle olan yolculuğu daha da karmaşıklaşacak ve oldukça tehlikeli bir hale gelecek.

Dizi, Lionsgate Television’dan geliyor ve yürütücü yapımcılar arasında Mark Canton, Chris Selak, Danielle De Jesus, Shana Stein ve Bart Wenrich yer alıyor. “Power” evreninin geleceğine daha yakından bakan Starz, 90’larda ve “Power” karakteri Kanan Stark’ın ilk yıllarında geçen “Power Book III: Raising Kanan”ı çoktan sipariş etti. Rashad Tate’in (ilk seride Larenz Tate) siyasi güç arayışını izleyen “Power Book IV: Influence” ve New York’tan ayrıldıktan sonra Ghost’un suç ortağı Tommy Egan’ın Joseph Sikora’yı canlandırdığı “Power Book V: Force” önümüzdeki yıllarda karşımıza çıkacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir