1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sol Yanım 4. Bölüm

Sol Yanım 4. Bölüm
0

Star TV ekranlarının Perşembe akşamları ekrana gelen yeni dizisi Sol Yanım yeni bölümü ile devam ediyor. Sol Yanım 4. Bölüm ile 17 Aralık Perşembe akşamı Star tv ekranlarından yayınlanacak.

Sol Yanım dizisi 3. bölümü ile 10 Aralık Perşembe akşamı Star tv ekranlarında yayınlandı. Defne Samyeli, Cansel Elçin’in kadrosunda yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu ilgi çekmeye devam ediyor. Serra ve Selim’in tamamen zıt yaşamlarına rağmen bir araya gelişlerini ekrana getiriyor. Serra ve Selim’in ders çalışma çabası sonuç vermiştir. Sol Yanım 3. bölümde neler oldu? Sol Yanım 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sol Yanım 4. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xyWUHN42JtE”]

Sol Yanım 3. Bölüm Özeti

Serra ile ilgili gerçekleri öğrenen Burak nasıl bir yol izliyor? Selim ve Serra arasındaki buzlar eridi mi? Barbar-Burak gerilimi nasıl sonuçlanacak? Selim’in kapısını çaldığı İdil’le nasıl bir ilişkisi var?

Burak’ın gizlediği hayatını öğrendiği Serra’ya ilgisi artarken; Selim ve Serra birbirlerini tanıdıkça ilişkileri daha samimi bir hal alacak. Selim’in notlarındaki yükseliş ikilinin birbiriyle daha sık vakit geçirmelerine olanak sağlayacak.

Barbar, Burak’ı Serra’dan uzak tutmak için elinden geleni ardına koymazken; Nazlım, Barbar’ın Serra’ya ilgisini kıskanacak.

Selim, Burak ve Serra arasındaki aşk üçgenine Biricik’in dışarıdan müdahaleleri devam edecek. Biricik’in, Burak ve Serra arasında bir şeyler olduğuna dair her fırsatta ortaya attığı imaları Selim’i rahatsız edecek.

İhsan, oğlu Selim’le arasını düzeltmek için çabalarken; Asena’nın gizemli ilişkisi ve İhsan’ın Serra’ya meraklı bakışlarının ardındaki sebep de ortaya çıkacak!

İlginizi Çekebilir
Akrep-bolum-23

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir