1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Arıza 13. Bölüm

Arıza 13. Bölüm
0

Pazar akşamları ekrana gelen sevilen Show tv dizisi Arıza yeni bölümü ile devam ediyor. Arıza 13. bölüm 6 Aralık Pazar akşamı Show tv ekranlarından seyredebilirsiniz.

Arıza dizisi 29 Kasım Pazar akşamı 12. bölümü ile ekranlara geldi. Ali Rıza, konsorsiyumda tüm gerçekleri bir bir açıklar ancak Fuat bu açıklama sonrasında da Ali Rıza hakkında tüm detayları öğrenmek için harekete geçer. Arıza’nın heyecan dolu 12. bölümüne Ali Rıza’nın Haşmet’in karşısına çıkıp Halide’yi sevdiğini söylemesi damgasını vurdu!

Arıza 13. Bölüm İzle

Arıza 13. Bölüm Fragmanı

Arıza 12. Bölüm Özeti

Ali Rıza, Şehmuz’un mallarını neden yaktığını konsorsiyumda açıklar. Fuat bu açıklamaya her ne kadar ikna olmuş görünse de işin aslı öyle değildir, Rıfkı’ya talimat verir ve Ali Rıza’yı araştırmasını ister. Halide yeni polikliniğine Nihan’ın adını vererek herkesi çok mutlu eder. Burak konsorsiyuma rakip olacak yeni bir ortaklığın temellerini atar, ilk kurban olarak da kendilerine Ali Rıza’yı seçer. Hasan, Haşmet’ ten sürpriz bir şekilde Ali Rıza’nın gizli görevini öğrenir. Ali Rıza ise Haşmet’in karşısına dikilir ve Halide’yle birbirlerini sevdiklerini söyler.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap