1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 14. Bölüm

Camdaki Kız 14. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 14. Bölüm ile 7 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Camdaki Kız, 13. bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Camdaki Kız 13. bölümde Cana ile otel odasında buluşacak olan Sedat ise Nalan’ın kendisine sürpriz yapıp yanına geleceğinden habersizdir. Nalan Cana ve Sedat’ı yakalayacak mı? Son bölümde dizinin en çok merak edilen karakteri Hayri görülürken, Rafet’in hastaneden eve döndükten sonra aldığı kararlar, büyük olay yarattı. Kalp krizi geçiren Rafet’in hayatını kurtaran Hayri’nin Rafet Bey’i özel şoförü olması dikkat çekti. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu’nun yer aldığı Camdaki Kız 14. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız 14. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 14. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 13. Bölüm Özeti

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizisi “Camdaki Kız” yeni bölümü ile ekrana geldi.

Gülseren Budayıcıoğlu’nın kitabından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı Camdaki Kız, 13. bölümüyle Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluştu.

Rafet, Hayri’yi yanına alır, artık onun şoförü olacaktır. Diğer taraftan Koroğlu ailesinde de ortalık toz duman olmuştur. Rafet ailesini toplama peşindedir. Nalan ise kendine sırt çeviren annesinin gönlünü almaya çalışır. Hakkında çıkan haberlerle ilgili Feride’den özür dilese de annesinin gönlünü alamayan Nalan; Sedat’a beklenmedik bir sürpriz yapar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir