Çukur 4. Sezon 4. Bölüm
0

Çukur dizisinde heyecan devam ediyor. Yeni Çukur 97. bölüm yine bomba gibi. Çukur 4.Sezon 4.Bölüm ile 28 Eylül Pazartesi akşamı Show tv ekranlarında olacak.

Çukur 4. sezon 3. bölüm 21 Eylül akşamı yayınlandı. Çukur 96. bölümde mahallesinden ve evinden ayrılan Yamaç, Efsun’a sığındı. Onları bir arada gören Nehir hepsinin hayatlarını etkileyecek bir karar alırken Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merakla ediliyordu. Erdenetler cephesinde Arık ve Seren gizemli düşmanlarının peşindeyken Arık’ın hayatı aniden tehlikeye girdi.

Çukur 4.Sezon 4.Bölüm Fragmanı

Çukur 4.Sezon 4.Bölüm 2. Fragmanı

Çukur 4.Sezon 3.Bölümde Neler Oldu?

Mahallesinden ve evinden ayrılan Yamaç Efsun’a sığınır. Onları bir arada gören Nehir hepsinin hayatlarını etkileyecek bir karar alırken Yamaç’ın onu bu yoldan döndürüp döndüremeyeceği merakla beklenecek.

Erdenetler cephesinde Arık ve Seren gizemli düşmanlarının peşindeyken Arık’ın hayatı aniden tehlikeye girecek. Cengiz ise sürpriz bir isimle işbirliği yaparak Yamaç’ı yanında durması için ikna etmeye bir adım daha yaklaşacak.

Karşılarındaki düşmanın büyüklüğünü hiç beklenmedik bir saldırıyla birlikte bir kez daha anlayan Çukur halkı ve Koçovalıların mahallelerini korumak için kenetlenme anları nefesleri kesecek ve Yamaç’ın yokluğunda Çukur’da taşlar yerinden oynayacak.

Fakat Koçovalıları bekleyen tek sürpriz bu olmayacak. Sevdiği adamla evlenmek üzere olan Karaca, aşkı ile ailesi arasında hayatının en zorlu kararını verecek.

İlginizi Çekebilir
Ariza-bolum-14

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir