Prison Break 6. Sezon Geliyor!
1

Bir çok kişi tarafından en iyi yabancı dizi yapımlarından biri olarak gösterilen Prison Break dizisi severlere müjde. Dizinin başrol oyuncusu Dominic Purcell Prison Break 6. Sezon müjdesini paylaştı.

Uzun süredir dizi dünyasının efsane dizisilerinden biri olan Prison Break 6. sezonunun olup olmayacağı çok merak ediliyordu. 2005-2009 yıllarında yayınlanan ilk dört sezonu ile izleyicilere unutulmayacak bir deneyim yaşatan Prison Break, sürpriz bir kararla 2017’de bambaşka bir hikayeyle ekrana geri dönmüştü. Yıllar sonra gelen beşinci sezon sonrası dizinin devamının geleceği söylenmişti. Ancak, peş peşe gelen iptaller ve ertelemeler sonucunda hayranlarını hayalkırıklığına uğratmış ve yeni bölümler için isyan bayrağını açmalarına vesile olmuştu.

Prison Break dizisinde Lincoln Burrows‘u canlandıran Dominic Purcell, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Prison Break 6. sezonunun olacağını doğruladı. Purcell şifreli paylaşımında şunları yazdı:

*”Söylenti 1. Ben yaşlıyım. Evet, 50 yaşındayım…
Söylenti 2. Kelim. Hayır, kel değilim saçım var, insanlar tıraş etmemi istiyor.
Üçüncü söylenti, 6. sezon olacak. Evet…

söylenti. İnsanlardan hoşlanıyor muyum? Hayır. Kitlesel olarak değil. Kesinlikle hayır.” *

https://www.instagram.com/p/CFbLDh6BvPs/

Bu açıklamadan bir kaç saat sonra dizinin diğer başrol oyuncusu Wentworth Miller‘da Instagramda paylaştığı haberle Prison Break 6. Sezon’un onaylandığını açıkladı.

https://www.instagram.com/p/CFcoe3MM-tH/

Dominic Purcell tarafından yapılan bu paylaşım dizinin hayranlarını çok heyecanlandırsa da henüz Prison Break 6. sezon için resmi bir açıklama yok. Fox Entertainment’ın CEO’su Charlie Collier, Ağustos 2019’da diziyi geri getirmeyi planlamadıklarını söylemişti.

Michael Scofield’ı canladıran Wentworth Miller da 2020 yılının başında yaptığı bir açıklamada; “yeni bir sezon olacak mı olmayacak mı bilemiyorum. Hiçbir fikrim yok. Bana göre 2020’de Prison Break 6. sezonunu görmemiz pek olası değil” demişti.

İlginizi Çekebilir
CC media

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Mükemmel bir haber. Gec başladığım ama bayıldığım bir dizi oldu Prison Break benim icin. Daha 5. sezonunu izlemeye kiyamiyordum. Cok sevindim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir