1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Payitaht Abdülhamid yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm ile 19 Şubat Cuma akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT 1’in yeni sezonuyla da büyük ilgi gören tarihi dizisi Payitaht “Abdülhamid”, dün akşam 138. yeni bölümüyle oldukça heyecanlı bir bölümü geride bıraktı. Dizinin dün akşamki bölümünde Tahsin Paşa’nın ardından Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline esir düştü ve ortalık karıştı. Payitaht “Abdülhamid” dizisi 138. bölümüyle ekranlara geldi. Sevilen dizide gözler şimdi 139. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Payitaht Abdülhamid 138. bölüm izlemek için tıklayınız.

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=D9AlNRZBBoQ”]

Payitaht Abdülhamid 139. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=5ymDdFlWv18″]

Payitaht Abdülhamid 138. Bölüm Özeti

Tahsin Paşa’nın ardından Serasker Rıza Paşa da Mithras örgütünün eline esir düşer. Sultan Abdülhamid, Hindistan üzerinden yaptığı hamle ile düşmana karşılık vermek ister. Abdülhamid’in emri ile gizli örgütün peşine düşen Eşref Aziz, vereceği mücadelede Şehzade Ahmet Nuri ile birlikte hareket eder.

Haremdeki haini bulmaya çalışırlarken, Emsal’e gelen bir mektup Naime ve Aliye’yi şüphelendirir. Saliha herkese karşı koruduğu Emsal’in ihanet delilini görünce çaresiz kalır. Fatma Aliye’nin peşinde, ne yaptığını anlamaya çalışırken kendini zor bir durumda bulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir