1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

NBC, Mr. Mayor Dizisine 2. Sezon Onayını Verdi

NBC, Mr. Mayor Dizisine 2. Sezon Onayını Verdi
0

NBC kanalında ekrana gelen ve kısa sürede komedi dizisi severlerin büyük beğenisini kazanan Mr. Mayor dizisi severlerine müjdeli haber. MBC kanal yönetimi dizi için 2. sezon sezon onayını verdi.

Tina Fey ve Robert Carlock’un hazırladığı dizi, salgın nedeniyle Ocak 2021’de başladığı sezonunu 13 bölümde bitirmek zorunda kalmıştı. Kanalı özellikle dijital performansıyla memnun eden Mr. Mayor, Will and Grace’in 2017’deki prömiyerinden beri NBC‘nin komedide en iyi Perşembe günü performansını çıkardı. Superstore’a ve Brooklyn Nine-Nine’a veda etmeye hazırlanan NBC, bu sezon ilk kez bir komedi dizisine yeni sezon onayı verdi.

Ted Danson’ın başrolünde yer aldığı Mr. Mayor, Los Angeles’ın başkanlığı için aday olan zengin bir adamın hikayesini anlatıyor. Başkanlığa uymayan sebeplerle yarışa dahil olsa da kazanmayı başaran bu adamın artık başkanlığını nasıl yürüteceğini, insanların saygısını nasıl kazanacağını ve kızıyla ilişkisini nasıl düzelteceğini çözmesi gerekiyor.

Mr. Mayor’ın kadrosunda Holly Hunter, Kyla Kenedy, Bobby Moynihan, Vella Lovell, Mike Cabellon da yer alıyor. Yapımını Universal Television, Little Stranger, Bevel Gears and 3 Arts Entertainment üstleniyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir