1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 3. Bölüm

Kardeşlerim 3. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Kardeşlerim Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 3. Bölüm ile 6 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kardeşlerim dizisi ATV’de yayın hayatına başladı. Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete ve Fadik Sevin Atasoy’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cumartesi akşamları yayınlanacak. Kardeşlerim dizisinin yönetmenliğini Serkan Birinci, senaryosunu ise Gül Abus Semerci üstleniyor. Dizide dört kardeşin başından geçen hikaye ele alınıyor. Dizinin merak edilen yeni bölümünden bir fragman da yayınlandı.

Kardeşlerim 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=AKiw7mLUivo”]

Kardeşlerim 2. Bölüm Özeti

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel başlarını sokacak bir yer bulmuşlardır. Yengeleri Şengül, çocuklardan kurtulmanın yollarını ararken, onların dramından faydalanma fırsatını da kaçırmaz.

Akif Atakul, sebep olduklarını örtbas etmek için elinden geleni yapar. Yoluna çıkan her engeli kaldırmakta ustalaşan Akif’in yolu, bu kez beklenmedik bir şekilde büyük bir çıkmaza girer.

Kadir, kardeşlerine bakabilmek için sabah akşam iş ararken, Ömer ve Oğulcan başlarına beklenmedik bir bela açarlar. Bu yaşanan olay, zengin ve yoksul çocuklar arasında asla dinmeyecek olan çatışmanın da başlangıcı olacaktır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir