1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Robert De Niro’lu “Savage Salvation” Filminin Fragmanı Yayınlandı

Robert De Niro’lu “Savage Salvation” Filminin Fragmanı Yayınlandı
0

De Niro’nun 1930’larda Amerikan tarihindeki en şok edici gizli entrikalardan birinin merkezine yakalanma konusunda masumiyetlerini kanıtlaması gereken üç yakın arkadaşı içeren orijinal bir suç hikayesi olan “Savage Salvation” filminin fragmanı yayınlandı. Filmde Robert De Niro’ya John Malkovich ve Jack Huston eşlik ediyor.

Shelby John (Jack Huston), nişanlısıyla arasını düzeltmek ve evlenmek ister. Abisi Peter’ın (John Malkovich) yardımıyla uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için çabalayan Shelby, nişanlısı uyuşturucu satıcıları tarafından öldürüldükten sonra intikam yemini eder. Ancak tüm kasabayı kan gölüne çevirmeden önce şerifin onu durdurması gerekmektedir..

Randall Emmett, daha önce Robert De Niro’nun “The Irishman”, “Heist”, “The War With Grandpa” gibi bir çok projesinde yapımcılığı üstlendi. Emmett’in, başrollerini Bruce Willis ve Megan Fox’un üstlendiği 2021 tarihli ilk filmi “Midnight in the Switchgrass” eleştirmenlerden ve izleyicilerden geçer not alamamıştı. Savage Salvation filmi 2 Aralık’ta dijital platformlarda yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir