1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 84. Bölüm

Kuruluş Osman 84. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kuruluş Osman 84. Bölüm ile 2 Mart Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman dizisinin 83. bölümünde; Osman Bey Geyhatu’yu Bitinya’dan söküp atmaya ant içer. Osman Bey’in Gündüz Bey’in canını bağışlaması dikkat çekti. Geyhatu’yu Bitinya’dan söküp atmak isteyen Osman Bey’in cenk meydanındaki büyük kahramanlığı ekranlara damga vurdu.

Kuruluş Osman 84. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 83. Bölüm Özeti

Osman Bey’in bunun için ilk adımı ne olacaktır? Geyhatu ise nihai hedefi için kendi oyununu işlemektedir. Fakat müttefiki sandığı Vezir Alemşah’ın planlarından habersizdir. Vezir Alemşah’ın Geyhatu’ya ihanetinin sonuçları ne olacaktır? Bölgedeki var olma mücadelesinde Osman Bey’le hareket etmeyi kabul eden Tekfur Nikola ise bildiğini okuyarak Osman Bey’le birlikte mücadele eden Tekfur Rogatus’u ele geçirip Tekfur Kosses’in peşine düşer. Nikola’nın herkesi şaşırtacak hamlesi bütün dengeleri değiştirecektir. Nikola’nın yaptıkları, Bitinya’da nelere sebep olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir