Kendi Yolumda 25 Kasım’da Vizyonda!
  1. Anasayfa
  2. Yerli Sinema

‘Kendi Yolumda’ filminin afişi ve fragmanı yayınlandı

Gökhan Özoğuz Başrollü "Kendi Yolumda" filminin ilk fragmanı yayınlandı.

0

Başrolünde Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz’un yanı sıra; Gökçe Bahadır, Okan Çabalar, Tuncer Salman, Tamer Levent, Suzan Aksoy, Erkan Can ve Hakan Özoğuz’un yer aldığı ‘Kendi Yolumda’ filmi 25 Kasım’da vizyona giriyor. Ali Kobanbay’ın senaryosunu yazdığı, Athena Sanat yapımcılığında 25 Kasım’dan itibaren vizyona girecek olan filmin yönetmen koltuğunda ise Ömer Faruk Sorak oturuyor.

Çekimleri 2019 yılında başlayan “Kendi Yolumda” isimli komedi türündeki filmden sonunda ilk fragman geldi. Daha önce “O Şimdi Mahkum” ve “O Şimdi Asker” ve “Tramvay” filmlerinde rol alan ökhan Özoğuz bu kez başrolünde yer aldığı “Kendi Yolumda” isimli filmle karşımıza çıkıyor. Filmde Gökhan Özoğuz’a Ufak Tefek Cinayetler’in başarılı oyuncusu Gökçe Bahadır eşlik ediyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda Tamer Levent, Okan Çabalar, Erkan Can, Ferit Aktuğ, Çağatay Aras, Suzan Aksoy, Tuncer Salman, Özkan Ayalp ve Hakan Özoğuz gibi isimler yer alırken Şebnem Bozoklu ve Ferdi Sancar da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Daha önce de oyuncu olarak sinema filmlerinde yer alan Gökhan Özoğuz, bu kez kendi rüyasını, filmde rüya içinde anlatıyor. Özoğuz’un arabası, Adana’nın kenar bir mahallesinde bozulur. Gittiği tamircide, babasıyla birlikte çalışan ve aslında müzisyen olmak isteyen, ancak aile baskısı ve zor hayat şartları sebebi ile bu hayalini gerçekleştirememiş bir tamirci çırağı olan Ömer Ali ile sohbet eder ve sonrasında uyuya kalır. Uykusunda kendini tamirci çırağı Ömer Ali olarak bulan Gökhan için macera artık başlamıştır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir