1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 20. Bölüm

Menajerimi Ara 20. Bölüm
0

Star tv ekranlarının Pazar akşamı dizi kusağında yer alan Menajerimi Ara dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Menajerimi Ara 20. Bölüm ile 10 Ocak Pazar akşamı Star TV ekranlarında yayınlanacak.

STAR TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara nefes kesen 19. bölümüyle dün akşam izleyiciyle buluştu. Barış ile Dicle arasında yaşananlar yeni başlangıçların fitilini ateşlerken Kıraç’ın itirafı ise en çok Dicle’yi etkiler. Serkan’ın EGO ajansı satın alması EGO Ajans’ta bütün dengeleri değiştiriyor. Kıraç’ın Dicle’nin babası olduğunu itiraf ettiği Menajerimi Ara 19. bölümde neler oldu? Kıraç her şeyi itiraf ediyor, Dicle’nin Kıraç’ın kızı olduğunu herkes öğreniyor! Menajerimi Ara son bölüme Kıraç’ın itirafı damgasını vuruyor. EGO’da Serkan Tahtacı döneminin başladığı Menajerimi Ara 19. bölümde neler oldu? İşte Menajerimi Ara yeni bölüm fragmanı.


Menajerimi Ara 20. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dCZDfwNgBQ4″]

Menajerimi Ara 20. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=N3KFXQgE8gc”]

Menajerimi Ara 19. Bölüm Özeti

Barış’la Dicle arasında yaşanan romantik yakınlaşma onlar için yeni bir başlangıç gibi görünse de işleri o kadar kolay olmaz. Kıraç yılbaşı akşamı duyduğu haberi sindirmeye çalışırken Serkan hiç vakit kaybetmeden Ego Ajans’ta yeni bir dönemi başlatır. Feris ve Kıraç bir oyuncu ve bir yönetmenin eskiye dayanan küslüğünü çözmeye çalışırken Dicle sürpriz bir çıkış yapar.

Dicle’nin bu hamlesinden sonra işler iyice çıkmaza girer ve bunun bedeli Ego Ajans için ağır olur. Bütün hayatını değiştirecek bir teklif karşısında Emir’in bir seçim yapması gerekir. Kıraç’ın Serkan’la gizemli geçmişi adım adım peşinden gelirken Kıraç sonunda hayatının en büyük hatasıyla yüzleşmeye karar verir. Kıraç Dicle’nin babası olduğunu itiraf eder. Kıraç’ın itirafı Ego’daki herkesi şoke ederken Dicle’yi de çok zor durumda bırakır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir