1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 34. Bölüm

Camdaki Kız 34. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 34. Bölüm ile 10 Mart Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız dizisinin 33. bölümünde; Nalan bebeğini düşürür ve annesini sayıklar. Nalan, Sedat’la ilgili tüm gerçekleri Alp’ten öğrenir. Bir yandan Feride’nin çocuk konusunda sıkıştırmasıyla ne yapacağını bilmeyen Nalan, bu durumla nasıl başa çıkacağı merak konusu olur.

Camdaki Kız 34. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 34. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 33. Bölüm Özeti

Sedat ve Hayri’ye bıçaklı saldırı gerçekleşti. Nalan, Alp’in Cana ve Sedat ile ilgili söylediklerinden sonra Sedat’a hesap sormak için soluğu otelde alır. Nalan ve bebek için endişelenen Feride, Alp’e gözdağı vermek üzere onu ofisinde ziyaret eder. Bu görüşmeden sonra Feride’nin Sedat için başka planları olacaktır. Otel için yaptığı çalışmaları çok beğenilen Pera, Muzo ile bir kahve içmeyi başarır. Rafet, Pervin’in hediyesinden sonra geçmişin acı-tatlı hatıralarına savrulur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir