1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sıcak Kafa Dizisi 2. Sezon Onayını Alamadı

Sıcak Kafa Dizisi 2. Sezon Onayını Alamadı
0

2 Aralık tarihinde Netflix platformunda yayınlanmaya başlayan distopik bilim kurgu dizisi Sıcak Kafa yeni sezon onayını alamadı.Henüz Netflix platformundan resmi bir açıklama gelmesede dizi oyuncularından Şevket Çoruh bu bilgiyi dizi severler ile paylaştı.

Dijital yayın platformu Netflix, ilk sezonu 2 Aralık’ta yayımlanan sekiz bölümlük distopik yerli dizisi Sıcak Kafa’nın ikinci sezonunu iptal edildi. Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan ve iletişim yoluyla zihinden zihine bulaşarak yayılan bir delilik salgınını konu alan dizinin iptal edilmesi dizinin hayranları tarafından büyük tepkiyle karşılandı. Sekiz bölümden oluşan hikâyenin yapımcılığını Timur Savcı üstlenirken, senaryoyu Mert Baykal, Zafer Külünk, Gökhan Şeker ve Müjgan Ferhan Şensoy kaleme aldı.

“Sıcak Kafa”nın yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal Subaşı, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Özgür Emre Yıldırım, Gonca Vuslateri, Zerrin Sümer, Yetkin Dikinciler, Hakan Gerçek, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Arda Anarat, Furkan Kalabalık, Şebnem Hassanisoughi, Cüneyt Uzunlar ve Haluk Bilginer gibi yıldız isimler yer almıştı.

Sıcak Kafa’nın yaratıcısı Mert Baykal, Twitter hesabından konuya ilişkin yaptığı açıklamada, hikayelerinin yarım kaldığını belirterek, daha söyleyecek sözleri, yazmaktan ve çekmekten keyif aldıkları karakterler olduğunu söyledi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir