1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar Dizisinde Mesut Komiser Heyecanı

Arka Sokaklar Dizisinde Mesut Komiser Heyecanı
0

Şevket Çoruh 16 yıl boyunca Mesut Komiser karekterini canlandırdığı Kanal D ekranlarındaki Arka sokaklar dizisinden geçen sene ayrılmıştı. Dün yayınlanan Arka Sokaklar 672. bölümün tanıtımında gizemli bir karaktere yer verildi. Arif Müdür’ün, Rıza Baba’ya, “Sen söyle; Mesut mu değil mi?” dediği anlar ekrana yansıdı. Polis köpeği Garip’in, Mesut Komiser’in kokusunu algılayıp tepki verdiğide görüldü.

Kanal D ekranlarının 18 yıldır zirvesinde yer alan dizisi Arka Sokaklar‘da sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Mesut karakteriyle gönüllere taht kuran Şevket Çoruh son günlerin gündeminde yer alıyor.Arka Sokaklar 632. bölümde diziye veda eden Mesut Komiser, kısa bir aranın ardından yeniden kadroya dahil olmaya hazırlanıyor. Yayımlanan fragmanda Mesut Komiser karakterine hayat veren Şevket Çoruh’un yeniden kadroya dahil olduğu görülüyor.

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar son bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni bölüm 26 Nisan akşamı ekranlara gelecek. Yayınlanan Arka Sokaklar son fragman ile birlikte Mesut komiser öldü mü sorusu araştırılmaya başlandı. Aynı zamanda Arka Sokaklar Mesut ölüm sahnesi merak konusu oldu. Arka Sokaklar Mesut beyin kanaması geçirmiş ve uyutuluyordu. Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisi ile gönüllere taht kurmuştu.

Şevket Çoruh son dizisi Arka Sokaklar ile duygusal bir veda etmişti. Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla sevenlerine,

16 sezon 632 bölüm boyunca ARKA SOKAKLAR’da koştum, kaçtım, kovaladım.
Mesut’la son dakikaya kadar ter döktüm.
Bugün bu yolun sonundayım.
Başta yapımcımız Sayın Türker İnanoğlu’na, yıllarca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve arkasındaki ekibimize, yayında ve yapımda emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler
.

“Uzaktan görenler MESUT sanıyor, bir ŞEVKET’e döndü benim hayatım…”” sözleriyle seslenmişti.

Yayınlanan Arka Sokaklar 672. bölüm fragmanı ile Mesut komiser sahnesi merak uyandırdı. Mesut komiser sezon başında senaryo gereği ölerek diziden ayrılmıştı. Ancak yeni bir gelişme oluyor ve Rıza Baba Mesut’ Komiser’in fotoğrafını görüyor.

Arka Sokaklar yayımlanan 672. bölüm 4. fragmanında Arif Müdür makam aracı ve makam şoförü olmadan Rıza Baba ile bir buluşma ayarlar. Yaşanan bu durum Rıza Baba’nın oldukça ilgisini çeker. Arif Müdür olay ile ilgili detayları açıklarken MİT’ten ulaştılar 1 saat önce İpsala Sınır Girişi Gümrük Kapısı’na takılan bir görüntüden Rıza Baba’ya bahseder. Görüntüdeki adamın Mesut olup olmadığı Rıza’ya soran Arif Müdür’ün sorusu yanıtsız kalır. Rıza Baba aldığı bilgi ile neye uğradığını şaşırır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir