1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Şahsiyet 2. Sezon Oyuncuları Belli Oldu

Şahsiyet 2. Sezon Oyuncuları Belli Oldu
0

Yayınlandığı döneme damga vuran ve tekrar çekileceği haberi ile izleyicilerde merak ve heyecan uyandıran Şahsiyet dizisi için oyuncu kadrosu belli olmaya başladı. Başrolünü Haluk Bilginer’in üstlendiği ve performansıyla Uluslararası Emmy ödülü kazandığı dizi, 2018 yılında puhu’da yayınlanmış ve büyük beğeni toplamıştı.

Dizinin haklarını satın alan Disney+, yeni bir sezon için Ay Yapım’la anlaştı. İkinci sezon çekimleri bu ya içinde başlayacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizinin yeni sezonu için, Agah Beyoğlu rolüyle geri dönen Haluk Bilginer ve Agah’ın kızı Zuhal olarak geri dönen Şebnem Bozoklu’ya, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan ve Recep Usta eşlik edecek.

Şahsiyet dizisinde ilk sezonun aksine polisiye bir temayı işlemeyeceği, Agah Beyoğlu ve Avustralya’dan dönen kızı Zuhal’in ilişkisine odaklanacağı da haberin detaylarında yer alıyor. Ancak ilk sezonda başrolü Haluk Bilginer ile paylaşan Cansu Dere’nin canlandırdığı polis Nevra Elmas’ı dizinin finalinde sürpriz bir şekilde göreceğiz.

Senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı, yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği “Şahsiyet” yeni bölümleriyle Disney+‘ta yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir