Bir Zamanlar Kıbrıs 7. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Bir Zamanlar Kıbrıs 7. Bölüm ile 13 Mayıs Perşembe akşamı yerine 20 Mayıs Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pelin Karahan ve Ahmet Kural’ın rol aldığı Bir Zamanlar Kıbrıs yeni bölümü ile ekranlara geldi. Kıbrıs harekatasını ve kıbrıs Türklerinin yaşadıklarını anlatan dönem dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor.

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Kıbrıs 7. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=YksChOQc1eo”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 7. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=h0VKyYkGNZU”]

Bir Zamanlar Kıbrıs 6. Bölüm Özeti

Kemal, Derviş’in yaşadığını üstelik karısı ve kızıyla bir arada olduğunu öğrenir. Onların yanına tehlikeli bir yolculuğa çıkarken karşısında bir engel bulur: Ankaralı. Türk hasta ve doktorları teslim almak üzere Rum tarafına geçen Ankaralı, bu meselede Samson’un onlara bir oyun oynayacağının farkındadır.

Gerilim yüklü esir tesliminde Kemal, Ankaralı, İnci, Samson, Sandy, Grivas ve Makaryos aynı binada bir aradadır. Kemal, karısı ve kızını kurtarmak için bile isteye Samson’un ölüm tuzağına çekilir. Günler sonra İnci ve Müge’yle ilk kez buluşan Kemal, şimdi onları almak için canını vermeye hazırdır.

İlginizi Çekebilir
Hakim-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir