Survivor 73. Bölüm
1

11 Mayıs Pazartesi Survivor 73. Bölüm ile devam ediyor. Pazar akşamı dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler, konseyde aday çıkararak haftaya başlamışlardı. Cumartesi akşamı dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kaybetmişti ve Berkan’ı aday olarak çıkarmıştı. Pazar akşamı ise Ünlüler dokunulmazlık oyununu kaybetti ve 4 oy ile Mert ilk gitme adayı oldu.
Survivor 73. bölüm ödül oyunu ile devam ediyor. Kazanan takım villa’ya geçerek 70’ler partisine katılacak. Ödül oyununu hangi takım kazanacak, hep beraber göreceğiz.

Survivor 73. Bölüm Fragmanı

Survivor 73. Bölüm Ödül Oyununu Kim Kazandı

Survivor’da büyük ödül yarışması sonuçlandı. Başa baş geçen yarışma 9-9 ile bayrak yarışmasına kaldı. Ünlüler’den Sercan ve Elif; Gönüllülerden ise Berkan ve Nisa bayrak yarışına çıktılar. Ünlüler parkuru ne kadar önde gelsede Berkan’ın harika atışlarıyla ödül Gönüllüler takımının oldu.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Bence Mert şaşırmasın 4 oy aldığına. Oyunlarda performansı çok düştü. Herkese sataşiyor ve eleştiri kabul etmiyor. Bide demiyor mu Yunus Emre den beklemezdim diye. Sen git cocugun salatalarini ye sonra ondan beklemezdim de, pehh 😂😂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir