1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 15. Bölüm

Ada Masalı 15. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Ada Masalı 15. Bölüm ile 28 Eylül Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV’nin sevilen dizisi Ada Masalı 14. bölümüyle ekrana geldi. Ada Masalı dizisinin son bölümünde; Haziran ve Poyraz’ın aşkları bu kez büyük bir sınavın eşiğindedir. Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı 14. bölümde Haziran ve Poyraz’ın aşkları bu kez büyük bir sınavın eşiğindedir. Zeynep ve Aliye’nin bu aşkın karşısında durmaları da işleri zorlaştırmaktadır.

Ada Masalı 15. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 14. Bölüm Özeti

Ada Masalı 14. bölümde Haziran ve Poyraz’ın aşkları bu kez büyük bir sınavın eşiğindedir. Zeynep ve Aliye’nin bu aşkın karşısında daha da şiddetle durmaları işleri zorlaştırmaktadır. Haziran, bu aşk yüzünden Poyraz’ın babaannesiyle arasının bozulmasını istemez, Poyraz da Haziran’ın annesiyle bağlarını koparmasını istemez. Bu sebeple Poyraz, Zeynep’in, Haziran da Aliye’nin kalbini kazanmalıdır mutlaka.

İdil büyük bir yıkım içindedir. Batu ise aslında halinden memnundur. Ta ki hayatı beklenmedik bir misafirin gelişiyle kararana dek. Yaşadıkları bütün sıkıntılara rağmen Poyraz ve Haziran bir düşmana yardım ederken bulacaklardır kendilerini. Öfkesi bir türlü dinmeyen Biricik, Melisa’ya bir darbe daha vurmaya hazırlanmaktadır. Alper de bir karar verme aşamasına yaklaşmaktadır adım adım… Vicdan azabıyla ezilen Melisa her şeyi kaybetmeye razı gelecektir ikisi için.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir