1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Z Nation Ekranlara Veda Ediyor

Z Nation Ekranlara Veda Ediyor
0

Syfy kanalının zombi temalı dizisi Z Nation 6.Sezon onayını alamadı.

Syfy imzalı zombi dizisi Z Nation, 5. sezonun ardından izleyiciye veda ediyor. Dizinin yapımcısı David Michael Latt, kanalın iptal kararını Twitter’da paylaştığı bir video aracılığıyla duyurdu.

Latt final kararını şöyle duyurdu: “Bunu size yüz yüzeyken söylemek istedik. 6. sezonla geri dönmeyeceğiz. 5. sezonda bitiriyoruz. Çok üzgünüz ancak bu süreçte bize sunulan fırsatlar için de gerçekten minnettarız. Bu hiçbir şeyin sonu değil, birçok şeyin başlangıcı olacak.”

Karl Schaefer ve Craig Engler’in yarattığı Z Nation, ilk olarak 2014’te izleyici karşısına çıktı. Dizinin hikayesi, ölümcül bir zombi virüsü yayıldıktan sonra hayatta kalmayı başaran bir grup insanın macerasını işledi. Dizinin başlıca rollerini Kellita Smith, DJ Qualls ve Keith Allan paylaştı.

Z Nation ekrana veda ediyor olsa da dizinin dünyasında geçen “Black Summer” adlı devam dizisinin hazırlıkları sürüyor. Sekiz bölümden oluşan Black Summer, Netflix platformunda izleyici karşısına çıkacak. Açlığın ve kuraklığın hüküm sürdüğü bir atmosferde geçen dizi, çocuğunu arayan bir anneyi takip edecek.

Z Nation‘ın final bölümü 28 Aralık’ta yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir