1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Outlander 7. Sezon Onayını Aldı

Outlander 7. Sezon Onayını Aldı
0

Starz ekranlarının uzun süredir ekranlara gelen tarihi drama dizisi Outlander hayranları için müjdeli haber. Outlander dizisi 7. sezon onayını aldı. Peki salgından etkilenen Outlander dizisi ne zaman başalayacak?

Geçen yıl başlaması beklenen ancak salgın nedeniyle ertelenen ve şu anda yapım aşamasında bulunan altıncı sezon öncesinde gelmiş oldu. Popüler dizinin yedinci sezonu, Diana Gabaldon’un “Outlander” serisinin yedinci kitabı “An Echo in the Bone”dan uyarlanacak ve 12 bölümden oluşacak.

“Outlander” başrolünde, 7. sezon için geri dönmeleri beklenen Caitriona Balfe, Sam Heughan, Sophie Skelton ve Richard Rankin rol alıyor. Heughan ve “Outlander” yıldız arkadaşı Graham McTavish, şu anda Starz belgesel dizisi “Kilts Erkeklerde Erkekler” de de görülebilir. : Sam ve Graham ile Yolculuk. ” Gösteri çifti, miraslarını keşfederken ve İskoç olmanın ne anlama geldiğini keşfederken İskoçya’da bir yolculuğa çıkarken ikiliyi takip ediyor.

Roberts, “Starz’ın bize destansı” Outlander “yolculuğuna devam etme fırsatı verdiği için çok heyecanlıyız,” dedi. “Yazarın odasına girip Echo in the Bone’u kırmaya başlamak için sabırsızlanıyoruz ve hayranlara bu heyecan verici hikayenin başka bir sezonunu yaşatmak için sabırsızlanıyoruz.”

İlginizi Çekebilir
Preacher

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir