1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 17. Bölüm

Yargı 17. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yargı yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı 17. Bölüm ile 23 Ocak Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yargı dizisinin 16. bölümünde; Ilgaz, Ceylin’i içeriden kurtarmak için mesleğinden istifa ediyor ve bu istifa meyvelerini veriyor! Diğer yandan Ceylin ise artık bazı şeyleri hatırlamaya başlaması çift için güzel bir gelişme olur.

Yargı 17. Bölüm Fragmanı

Yargı 16. Bölüm Özeti

Yargı’nın 16 Ocak Pazar günü yayınlanan 16. Bölümde Ilgaz, Ceylin’in tutuksuz yargılanmasını sağlayan delile ulaşıyor!

Sevdiği kadın ile mesleği arasında kalan Ilgaz hiç beklenmedik bir karar vererek herkesi çok şaşırtmıştır. Kendisine herkesten, kendisinden bile çok inanan Ilgaz’ın çıkmazlarından habersiz olan Ceylin, nasıl bir tutum takınacaktır?

Oğlunu öldürdüğüne dair tüm delillerinin Ceylin’i gösterdiğine inanan Yekta Tilmen, Ceylin ve etrafı için tüm varını yoğunu ve de arkasındaki adalet ordusunu göreve çağırmıştır. Kendi inandığı adaleti sağlamak uğruna, herkesi karşısına almak pahasına da olsa hamle yapmaktan çekinmeyecektir.

Pek çok yaralı kadınla bir arada kalmak zorunda olan Ceylin, bir yandan cinayet hatırlamak için uğraşırken; bu kadınların hikayesine de kayıtsız kalmakla kalmamak arasında bocalamaktadır. Üstelik kendisi dışındaki dünyada çekilen kılıçlardan ve yeni oluşan cephelerden habersizken.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir