Survivor 87. Bölüm
2

25 Mayıs Pazartesi bayramın 2. günü Survivor 87. Bölüm ile devam ediyor. Survivor adasında bayram heyecanı kazanıyor. Bu bölümde iki takımın yarışmacıları karaoke yarışması için mücadele edecekler. Survivor karaoke yaşımasını hangi takım kazanacak. Oylama yapılacak ve kazana kişi canlı yayında açıklanacak. Bayramın 2. günüde TV8 ekranlarında Survivor heycanında görüşmek üzere. Tüm detayları buradan paylaşacağız.

Survivor 87. Bölüm Fragmanı


Survivor 87. Bölüm Karaoke Yarışmasını Kim Kazandı?

Survivor 87. bölüm bayramın 2. günü devam ediyor. Bayram eğlencesi olarak tüm yarışmacılar şarkı yarışması düzenlendi ve karaoke yaptılar. Instagram üzerinden yapılan canlı oylamada sonuncu Yunu Emre olurken, 3. Ardağan, 2. Nisa ve birinci Cemal Can oldu. Cemal Can önümüzdeki sene Survivor’a ziyaret etme ödülü kazandı.

Survivor 87. Bölüm Canlı Yayın Yarışmasını Kim Kazandı

Survivor 2020’de bir ilk. Tüm yarışmacılar canlı yayında yarışıyorlar. Acun Ilıcalı’nın sorduğu sorular aynı anda instagram hesabında soruluyor ve yarışmacılar instagramdaki sonuçlarıın oranını bilmeye daha doğrusu en yakın cevabı bulmaya çalışıyorlar.
Yarışma sonuçlandı. 10 adet soru soruldu ve yarışmacılar Instagram üzerinden verilen yanıtları bulmaya çalıştılar. Kazanan isim 5 soruya en yakın cevabı veren Berkan oldu ve seneye Survivor’u ziyaret etme ödülü kazandı.


Survivor 87. Bölüm Instagram Canlı Yayın Rekor Denemesi

Saat 23:30’da Survivor yarışmacıları Acun Ilıcalı’nın instagtram hesabından canlı yayında Dünya rekoru denemesi yapacaklar. Dünya rekoru olan 2 milyon izleyici sayını geçmek için uğraşacaklar.

Canlı yayın denemesi rekor kırdı. Amaç 2 milyonu aşmaktı fakat 3 milyon kişiye ulaştı.


Survivor 87. Bölüm Bayram Partisi

Eğer yarışmacılar 2 milyon izleyici rekorunu geçerlerse bir parti onları bekliyor olacak. Instagram üzerinden vcanlı yayınlanacak olan partide Cemal Can dj performansı ile herkesi çoşturacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (2)

  1. Cemal can ile Ardahan arasında geçer ve Cemal can kazanır bence.

  2. May 25, 2020

    Yarışmayı kazanan isim hislerime göre nisa olacak, paylaşım için teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir