Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm ne zaman ekranlara gelecek? Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm 31 Aralık Perşembe günü yayınlanacak mı?

Bir Zamanlar Çukurova 78. son bölüm ile ekrana geldi. Dizinin bu haftaki son bölümüne Yılmaz’ın ölüm anı damga vurdu. Yılmaz’ın son sözleri Züleyha’yı derinden etkiledi. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek yer aldığı dizide başrol oyuncuları bir bir ayrılıyor. Vahide Perçim’in ardından Uğur Güneş de diziden ayrıldı. Bir Zamanlar Çukurova 79. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 78. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=hBabeQT8a2w”]

Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KyJcEOFZVP8″]

Bir Zamanlar Çukurova 78. Bölüm Özeti

Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova’da kader kartları baştan dağıtılıyor! Demir ve Müjgan boşanmayı kabul etmiştir. Züleyha ve Yılmaz Adnan’ı alıp, yeni evlerine yerleşir… Ama kaderin bu aşk üzerindeki hikayesi henüz sona ermemiştir! Mahkemeye birlikte giden Demir ve Züleyha’nın arkasından, Kerem Ali’nin hastaneye götürüldüğü haberi ile fırtına gibi yola çıkan Yılmaz, otomobili ile uçurumdan yuvarlanır! Gözleri önünde gerçekleşen kazanın ardından, Züleyha gözyaşları ve çığlıklar ile yardım için çırpınırken, Demir, ağır yaralı Yılmaz’ı oradan çıkarmak için canını dişine takacaktır! Son bir gayretle, Yılmaz’ı kucaklayarak uzaklaştıkları anda ise otomobil havaya uçacaktır!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir