1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akrep 14. Bölüm

Akrep 14. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Akrep yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara geliyor. Akrep 14. Bölüm ile 11 Mart Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Akrep dizisi nefes kesen yeni bölümüyle dün akşam seyirci karşısına çıktı. Sevilen diziye bu akşam Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi damga vurdu. Peki şimdiden merakla beklenen Akrep dizisi 14. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Akrep 14. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=pfQiK0k4hQg”]

Akrep 13. Bölüm Özeti

Perihan’ın Merve’yi eve getirmesi herkesin tepkisini alır. Özellikle Duru, annesini katilinin kızı ile aynı evde yaşamak istemediğini söyleyerek Perihan’la kavga eder ve bir seçim yapmasını ister. Perihan’dan istediği yanıtı alamayan Duru, hamile olduğunu ve Hakan’la evleneceklerini açıklayarak herkesi şoke eder.

Ferda hapishanede saldırıya uğrayınca azmettiricinin Perihan olduğunu düşünen Ayşem suç duyurusunda bulunur. Ailesini bir arada tutmaya çalışan Perihan, bu haberle şok olur ve Ferda’nın durumuna üzülür. Merve, haberi alınca hastaneye koşar ancak Ferda’nın tüm çabasına rağmen annesini affetmez. İyileştikten sonra hapishaneye dönen Ferda kendisine saldıran mahkumdan saldırının arkasında kimin olduğunu öğrendiğinde şok olur.

Ferda nihayet hapisten çıktığında yıllardır görmediği ve unutmak istediği, geçmişin hesabını sormaya kararlı Ahmet’le karşı karşıya kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir