Survivor 96. Bölüm
3

3 Haziran 2020 Çarşamba Survivor 96. Bölüm ile devam ediyor. Ünlüler takımında Aycan’ın elenmesinin şoku yaşanıyor. Kimsenin beklemediği Aycan’ın vedası tüm yarışmacılarda şok etkisi yarattı. Ada’da bugün yeni bir heyecan var. Tüm yarışmacılar arasında iki yeni takım kurulacak. Bugün yapılacak oyunun galipleri sonucu takım kaptanları seçilecek ve takımlarına konseyde oyuncu seçecekler. Survivor Çarşamba akşamı önce saat 20:00’de TV8’de ardından tüm detayları ile sitemizde.

Survivor 96. Bölüm Fragmanı

Survivor Takım Kaptanları Kim Oldu?

2 yeni takım belirleniyor ve bunun için hazırlanan parkurda 2 kaptan belirlenecek. Parkurda ilk turda ilk 4 giren isimler sırasıyla Cemal Can, Barış, Sercan ve Yunus Emre oldu. 2. turda ise 1. ve 4. ile 2. ile 3. yarışacak.
Bu durumda Cemal Can, Yunus ile Barış ise Sercan’la yarıştı. Cemal ccan ve Sercan rakiplerini 5-0 yenerek finale kaldırlar. Tek oyun olan final oyununu ise Sercan kazandı. Takım kaptanları Sercan ve Cemal Can olurken yarışmayı kazanan Sercan takımına ilk yarışmacı seçme hakkını kazandı.

Survivor’da Yeni Takımlar Nasıl Oluştu?

Kırmızı Takım

 1. Sercan (Kaptan)
 2. Berkan
 3. Elif
 4. Yunus Emre
 5. Barış

 

Mavi Takım

 1. Cemal Can (Kaptan)
 2. Nisa
 3. Yasin
 4. Ardahan
 5. Evrim
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (3)

 1. Cok guc farki var. Cemal can kendine yakin isimleri secti fakat Sercanin takimi cok guclu oldu.

 2. Bence takım kaptanları Sercan ve Berkan olmalı en iyi performansı onlar gösteriyorlar.

 3. Haz 3, 2020

  Aycan hiç haketmiyordu gitmeyi demek isterdim ama son haftalarda ciddi düşüş yaşadı. Genel olarak baktığımızda evet gitmeyi hak etmiyor olabilirdi ama 4 kişi kalan ünlülerin içinden gitmesine şaşırmadım. Herkes sarı papatya diyordu ama başka sarı gitti :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir