Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 25. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 25. Bölüm ile 31 Mart Perşembe akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı bölümleri her Perşembe ekranlara gelmeye devam ediyor. Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı dizisinin 24. bölümünde; Piri Reis ve leventlerle beraber gizlice Modon’a giren Hızır Reis, Oruç’u öldürmeye hazırlanan Gabriel’i boynuna dayadığı kılıcıyla durdurmayı başarmıştı.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 25. Bölüm Fragmanı

Barbaroslar Akdeniz’in Kılıcı 24. Bölüm Özeti

Meryem içlerindeki hainin Şahsenem olduğuna ilişkin şüphesini Hızır ile paylaşmıştı. Şahsenem, Hızır ile yakınlaşmasına engel olan Meryem’e nasıl zarar verecektir? Hızır ve leventlerinin Modon’a gideceğini öğrenen Şahbaz, bu bilgiyi Gabriel’e ulaştıracağı sırada Şahin ve askerleri tarafından engellenmişti. Gabriel ile ittifak kurduğu şüphesiyle mekanında esir alınan Şahbaz kurtulabilecek midir? Mesih Paşa’nın tuzağına düşerek posta geçen İlyas, sadakatsizlikle suçlanarak Hızır’dan büyük bir tokat yemişti. Hızır ile yolları tamamen ayrılan ve postu bırakmaya kalkarsa sürgün ya da idam edileceğini bilen İlyas’a şimdi ne olacaktır? Esma ile yaşadıkları tartışma sonunda araları açılan Meryem ve Isabel bu süreçte nasıl gerginlikler yaşayacaktır? Oruç geri döndüğünde postuna geçen kardeşiyle nasıl bir yüzleşme yaşayacak ve Mesih Paşa’ya ne yapacaktır?

İlginizi Çekebilir
cop-adam-dizi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir