1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 6. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 6. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 6. Bölüm ile 13 Aralık Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu’in 5. bölümde bu hafta beklenmedik olaylar yaşanıyor. Akça’yı kalede gördüğünü söyler ve hesap sorar. Durumu inkar eden Akça, kendini nasıl ispat edecek?
Alparslan Büyük Selçuklu 6. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 6. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 5. Bölüm Özeti

Alparslan’ın, atabeyi Hasan’ı küffarın elinden kurtarması Selçuklu tarafında sevinçle karşılanırken; Yannis’in Alparslan sayesinde uğradığı akıbet, Vaspurakan’daki iç gerilimin etkisini daha da yükseltir. Alparslan, ablası Şehver ve yeğeni Mesud’un Büst’te uğradığı darbe girişimini öğrenince, olayı etraflıca araştırmak üzere Büst’e gider. Obaya döndüğünde, Kekavmenos’un beklenmedik bir hamle yaptığını ve bu yüzden toy toplandığını öğrenir. Alparslan’la Akça arasında yaşanacaklar ise, aralarındaki bağı farklı bir noktaya taşır. Tüm bunlar yaşanırken, Kekavmenos Akça’yı köşeye sıkıştıracak bir emir verir. Alparslan ve Kekavmenos arasında had safhaya çıkan gerilim, nasıl bir noktaya varacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir