Gönül Dağı 30. Bölüm
0

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Gönül Dağı sezon finali bölümü ile TRT1 ekranlarına geliyor. Gönül Dağı 30. Bölüm sezon finali bölümü ile 29 Mayıs Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Gönül Dağı 29. son bölümü ile TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı dizi sezon finali yapacak. Son bölümde; Amcaoğulları yapılan son masraflarla birlikte ciddi bir borca girmiştir. Alacaklıların kapıya dayanmasıyla birlikte iflas ettiklerini anlayan amcaoğullarını bir de Zahide’nin yaklaşan düğünü iyice sıkıntıya sokar. Gönül Dağı 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gönül Dağı 29. son bölüm özeti.

Gönül Dağı 30. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=8U33MYdzPSQ”]

Gönül Dağı 29. Bölüm Özeti

Amcaoğulları bu durumu çözmek için her yolu deneyeceklerdir, fakat bu o kadar da kolay olmayacaktır.

Sefer ve Zahide’nin düğün hazırlığı hızla devam ederken, masraflar da artmıştır. Bir de Sefer’in analığının akrabaları Sefer’den evi isterler. Bir yanda maddi problemler, bir yandan da oluşan ev krizi, herkesi iyice endişelendirir. Taner’in sorunları çözmek için son çare olarak yapacağı büyük fedakarlık ne olacaktır?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir