1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

This Is Us Uyarlaması Bir Aile Hikayesi Ekranlara Geliyor

This Is Us Uyarlaması Bir Aile Hikayesi Ekranlara Geliyor
0

Fox’un yeni dizisi Bir Aile Hikayesi’nden ilk detaylar paylaşıldı.

“This Is Us”ın Türkiye uyarlaması olan “Bir Aile Hikayesi”nde başlıca rolleri Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu, Olgun Toker ve Elçin Afacan paylaşıyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca İrem Sak, Alper Saldıran, Ali Seçkiner Alıcı ve Serkan Ercan gibi isimler de yer alacak.

Aile, dostluk, aşk ve vefa gibi kavramları işleyen “Bir Aile Hikayesi”, aynı gün 35 yaşına basan dört karakteri takip ediyor.

Cem, karısı Reyhan’la doğum gününü kutlamaya hazırlanırken Reyhan’ın doğum sancısı başlar ancak hayatın onlar için bambaşka planları vardır. Ünlü bir markanın reklam yüzü olan Berk, sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalasa da yapımcısından izin çıkmaz ve artık önünde iki seçenek vardır. Mutlu bir aile hayatı olan Mahur uzun bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır ve doğum gününde müjdeli haberi alır. Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste ise 35. doğum gününde yeni bir karar alır.

Senaryosunu Deniz Madanoğlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Merve Girgin görev yapıyor. Dizinin prodüksiyonunu ise MEDYAPIM üstleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir