Teen Wolf 5. Sezon Resmi Fragman
1

Haziran sonunda ardarda iki gün yayınlanacak iki bölümle başlayacak olan Teen Wolf 5. sezon için MTV, 1:46 dakika uzunluğunda bir fragman yayınladı.

Kanal resmi bir açıklama yaptı. Açıklama şu şekilde;

On the eve of Senior Year, Scott and his friends find themselves facing the possibility of a future without each other, a next phase of their lives that might take them in different directions despite their best intentions. Little do they know that outside forces are already plotting to break the pack apart long before they ever see graduation. New villains that use a combination of science and the supernatural for a malevolent and mysterious purpose that will eventually pit Scott and his friends against their greatest enemy yet.

teen wolf 5. sezon

Scoot ve arkadaşları okuldan mezun olurken, bir anda birbirlerinden ayrı bir gelecekle karşı karşıya gelirler. Diğer yandan da dış güçler onları bölmek için uğraşmaktadır. Ve tüm zamanların en tehlikeli düşmanları onlar için gelmektedir. Stiles-Malia ve Scoot-Kira birlikteliği devam ederken, hiç ummadıkları olaylarla hayatları bir anda alt üst olma yoluna girecektir. Lydia’ya kurulan tuzak ise ekibin tüm düzenini bozacaktır. Scoot, sürüsünü koruyabilmek adına her türlü riski alacaktır.

teen wolf 5. sezon tanitim

Diğer yandan Beacon Hills kasabası bugüne kadar görmediği şekilde tehlike altına girecektir. Ve tek şansları Scoot ve sürüsüdür.

Teen Wolf 5. Sezon ilk bölümü 29 Haziran, ikinci bölümü ise 30 Haziran‘da MTV’de yayınlanacaktır.

Teen Wolf 5. Sezon 1. ve 2. Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Scott ve sürüsü iyi olmuş zaten diziyide böylece özetlemiş oluyor.insan üstü dizi severler için bence tavsiye niteliğinde

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir