1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Perry Mason Fragmanı Yayınlandı

Perry Mason Fragmanı Yayınlandı
0

1932’de Los Angeles’ta geçen dizi, ünlü savunma avukatı Perry Mason‘un Erle Stanley Gardner’in romanlarından gelen karakterlere dayanan kökenine ve hikayesine odaklanacak. Düşük ücretli bir özel müfettiş olarak hayatını yaşamaya çalışan Mason, Fransa’daki savaş zamanı deneyimleri ve kırık bir evliliğin etkilerinden muzdarip bir ruh halindedir. Ülkenin geri kalanı büyük ekonomik buhrandan kurtulurken Los Angeles kaosa sürüklenir. Bir kaçırılma olayının üzerine giden Mason, suçun gerçekliğini ortaya çıkarmaya çalışırken, aslında bir şehrin tüm gerçeklerinin açığa çıkarmasına neden olur.

The Americans’ın yıldızı Matthew Rhys, Perry Mason olarak rol alacak ve aynı zamanda yapımcı olarak da görev yapacak. Emmy Ödülü sahibi oyuncu daha önce Girls’ün “American B *** h” bölümünde de konuk oyuncu olarak rol almıştı. Tatiana Maslany (Orphan Black), Radiant Assembly of God tarikatının lideri Rahibe Alice’i canlandıracak. John Lithgow ise Elias Birchard’ı “E.B.” Jonathan’ı oynayacak. Jonathan, kariyerinin sonlarındaki kişisel bir avukat ve Perry Mason’un yarı düzenli işvereni. Chris Chalk, Shea Whigham, Juliet Rylance, Nate Corddry, Veronica Falcon, Jefferson Mays, Gayle Rankin, Lili Taylor, Andrew Howard, Robert Patrick ve Stephen Root da diğer önemli rolleri üstlenecek.

Yönetmenlik kredileri arasında, The Sopranos, Boardwalk Empire, Sex and the City, The Wire, Pacific, Rome ve Deadwood bölümleri ile birlikte Game of Thrones pilotu da bulunan Tim Van Patten, diziyi yönetecek ve yürütücü yapımcılık görevini üstlenecek. Ron Fitzgerald ve Rolin Jones showrunner olarak görev yapacak. Her ikisi de daha önce Weeds ve Friday Night Lights’da yapımcı olarak görev almıştı. Fitzgerald, Westworld’ün yapımcılığını da üstlenirken, Jones, baş yapımcı olarak Boardwalk Empire da görev yaptı. Diğer yürütücü yapımcılar arasında ise Amanda Burrell, Robert Downey Jr., Susan Downey ve Joe Horacek ile birlikte yapımcı olacaklar. Dizi, 21 Haziran 2020 tarihinde prömiyer yapacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir