Yeni Hayat 7. Bölüm
0

Kanal D’nin yeni sezon dizisi Yeni Hayat 7. Bölüm ile devam ediyor. Yeni Hayat 7. Bölüm ile 15 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Yeni Hayat 6. bölümü 8 Ekim Perşembe akşamı Kanal D ekranlarına geldi. Ahmet’in ölümü ve Timur’un Adem’den şüphelendiği son bölümde, polislerin bulduğu ipucu izleyenlere heyecanlı anlar yaşattı. Adem ve Yasemin’in yakınlaşması Nevin’in dikkatini çekti. Yeni Hayat 7. Bölüm’de ise Adem’in kızı ile ilgili olan bir gerçek hem Adem’in hem de Nevin’in hayatını değiştirecektir. Aniden çıkagelen sürpriz kişi bu durumun habercisi olur. Yasemin ise Timur’un işlerinden yakayı sıyırmaya çalışırken kendini yeni bir durumun ortasında bulacaktır. Yeni Hayat yeni bölüm 15 Ekim Perşembe akşamı ekranlara gelecek.

Yeni Hayat 7. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat 7. Bölüm 2. Fragmanı

Yeni Hayat 6. Bölümde Neler Oldu?

Yasemin’in şiddetten kaçıp yeni bir hayata kavuşması hüsranla sonuçlanıyor. Ahmet’in ölümü ise gizemli kapıların tek tek açılmasına neden oluyor. Timur, yaşanan olaylar sonrasında, Adem başta olmak üzere herkesten şüpheleniyor. Yasemin’in kafasındaki soru işaretleriyle vicdanı arasında Adem’le yeni bir yola savrulur. Yeni bir hayata kavuşması için Yasemin’in son umudu Adem’dir. Yasemin, eğer Adem’in dediklerini yaparsa özgürlüğüne Timur da hak ettiği cezayı çekmek için adalete teslim edilecektir.

Ancak ikisinin sık sık yan yana gelmesi Nevin’in de dikkatini çekmektedir. İçine düştüğü şüphe Nevin’e belki de hayatının bir diğer hatasını yaptıracaktır. Üstelik Adem’den saklaması gereken sır her geçen gün daha fazla hayatını alt üst ederken. Tüm bunlar olurken Yasemin bambaşka bir olayla sarsılır. Polislerin bulduğu ipucu Yasemin’i daha da tehlikeli bir noktaya getirmiştir. Adem bir kez daha onu koruyabilecek midir?

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-11

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir