1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 25. Bölüm

Camdaki Kız 25. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Camdaki Kız 25. Bölüm ile 23 Aralık Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Camdaki Kız 24. son bölümde Koroğlu Ailesi de büyük bir krizin içine düşmüştür. Feride ve Adil, Nalan’a her şeyi anlatmaya karar verir. Nalan, Sema gerçeğini öğrendikten sonra ne yapacak?

Camdaki Kız 25. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 25. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 25. Bölüm 2. Fragmanı

Camdaki Kız 24. Bölüm Özeti

Feride, Nalan’ın kendisine Sema’nın kim olduğunu sorması üzerine bir kriz geçirir. Eve geldiğinde gördüğü bu manzarayla şaşıran Adil, Nalan’dan onlara gerçeği anlatması için zaman tanımasını ister. Sedat, Alper’in tehdidi üzerine Cavit’ten yardım isteyince Cavit, yardım karşılığı Sedat’a beklenmedik bir teklif yapar. Adil ve Feride’den duyduklarından sonra sarsılan Nalan, hem nefes almak hem de Selen ve Levent’in arasını düzeltmek için dışarıda bir organizasyon yapar. İşe geri dönen Hayri ise Meliha’yı Rafet Bey’le tanıştırma çabalarından vazgeçmemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir