Yeni Hayat 3. Bölüm
0

Kanal D’nin yeni dizisi Yeni Hayat yeni bölümü ile devam ediyor. Yeni Hayat 3. Bölüm ile 17 Eylül Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Yeni Hayat 3. bölüm fragmanı son bölümün ardından yayınlandı.Yeni Hayat dizisinin son bölümünde; Adem, adım adım Yasemin’in Timur’dan kurtulmak için yaptığı kaçırılma planını çözmeye yaklaştı. Bu da Yasemin’in hatalar yapmasına ve yanlış kararlar almasına neden oldu. Timur’un baskıcı tavrı da bunların üzerine eklenince Yasemin kendini iyice köşeye sıkışmış hissetti.

Diğer taraftan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başladı. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya neden oluyor. Zaman ilerledikçe Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başladı ve Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yolladı. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracak.

Yeni Hayat 3. Bölüm‘de ise; Yasemin, Kunduzi’nin dediğini yapar ve Adem’le yakınlaşmaya çalışır. Genç kadının tek çözüm yolu Adem’in kafasını karıştırmak ve peşinden sürdüğü izi kaybetmektir. Ancak Adem, Yasemin’in hedef şaşırtmaya çalıştığının farkındadır. Peki Adem, Yasemin’in yakınlaşmasına ne kadar karşı koyabilecek?

Yeni Hayat 3. Bölüm Fragmanı

Yeni Hayat 2. Bölümde Neler Oldu?

Adem, adım adım Yasemin’in Timur’dan kurtulmak için yaptığı kaçırılma planını çözmeye yaklaşmaktadır. Bu da Yasemin’in hatalar yapmasına ve yanlış kararlar almasına neden olmaktadır. Timur’un baskıcı tavrı da bunların üzerine eklenince Yasemin kendini iyice köşeye sıkışmış hissetmeye başlar.

Diğer taraftan Nevin de Adem ve yeni işi ile ilgili sorular sormaya başlamıştır. Maddi olarak rahat edeceklerini düşünürken bu yeni iş onun kocasını kıskanacağı bir hal almaya başlamıştır. Zaman ilerledikçe Yasemin’in kaçış planındaki en büyük engel Adem olmaya başlar. Kunduzi de bu engeli ortadan kaldırmak için Adem’e kızı Ece ile bir mesaj yollar. Her şeyin sonunda Yasemin’in yapacağı hamle Adem ve onu yeni bir yola savuracaktır.

İlginizi Çekebilir
Mahkum-Bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir