1. Anasayfa
  2. Genel

The Bear Dizisinden 3. Sezon Tarihi ve Yeni Teaser Geldi

The Bear Dizisinden 3. Sezon Tarihi ve Yeni Teaser Geldi
0

Hulu ve FX’in sevilen yemek dizisi The Bear üçüncü sezon tarihini açıkladı. Ayrıca Jeremy Allen White; The Bear 3. sezon tarihini kısa bir tanıtım videosu ile duyurdu.

Duyuruya, Jeremy Allen White’ın beyaz şef ceketini giymiş ana karakteri Carmen “Carmy” Berzatto’nun sabahın erken saatlerinde yemek pişirmek için yeni yenilenmiş lokantasının mutfağına girmesini gösteren kısa bir tanıtım fragmanı eşlik etti.

Resmi özete göre, The Bear 3. Sezon Carmy ve sağ kolu Sydney Adamu (Ayo Edebiri) ve Richard “Richie” Jerimovich’i (Ebon Moss-Bachrach), “et standından fine dining işletmesine dönüşen The Bear’ı en üst seviyeye çıkarmak için “ne gerekiyorsa yaparken”, bir yandan da sadece işlerini sürdürmek için ellerinden geleni yaparken izleyecek.

“Mutfakta mükemmellik arayışları ekibi yeni seviyelere taşıyacak ve restoranı bir arada tutan bağları zorlayacak.” Ekip sürekli değişen restoran endüstrisinde geziniyor ve bu sezon “yarına ulaşmak için gerekenlere sahip olup olmadıklarını” ortaya çıkaracak.

“The Bear “ın 2. sezonunda Carmy, “Original Beef” ekibiyle birlikte Chicago’daki meşhur sandviç lokantasını epiküryen bir lezzet durağına dönüştürmek için endişe verici bir yolculuğa çıkmıştı.

Abby Elliott, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas ve Matheson dizinin düzenli oyuncuları olarak geri dönerken, Oliver Platt ve Molly Gordon da yinelenen rollerde yer alıyor.

Hulu ve FX’in sevilen yemek dizisi The Bear 3. sezon‘u 27 Haziran’da başlatacak. Yeni sezonun 10 bölümünün tamamı bu tarihte izlenebilecek.

https://www.instagram.com/p/C6wQ62CruBK/

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir